Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Pniewiski

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom wolnostojący Pniewiski

Pniewiski,mazowieckie

115 000 zł82 m² 1 402,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 368 m²

Na sprzedaż drewniany dom o powierzchni zabudowy 82 m , położony na działce o powierzchni 1362 m w miejscowości Pniewiski. Działka w kształcie trapezu, o wymiarach około.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem Siedlce

Siedlce(Pniewiski + 23 km)

1 300 000 zł235,97 m² 5 509,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

Jeśli szukasz nowego, parterowego domu dla Twojej rodziny w spokojnej a zarazem pożądanej okolicy jaką jest Stok Lacki ze świetnie skomunikowanym dojazdem do miasta to koniecznie czytaj dalej!.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nowy Świat

Siedlce(Pniewiski + 23 km)

899 000 zł107,17 m² 8 388,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Szukasz przestronnego mieszkania dla swojej rodziny? Zależy Ci na dobrej lokalizacji i gotowym do wprowadzenia wnętrzu? Ta oferta może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Prezentujemy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Chotycze(Pniewiski + 20 km)

20 000 zł1 223,05 m² 16,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 025 m²

Wynajem hali chłodniczej z budynkiem biurowym Przedstawiamy Państwu obiekt handlowo-magazynowo-chłodniczy położony w miejscowości Chotycze (gmina Łosice), który obecnie jest przeznaczony pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem komfort w centrum miasta! Szukasz wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: ul. Kilińskiego ścisłe centrum, wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł78,63 m² 7 885,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż duże, przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 78,63m2. Lokal położony jest w doskonałej lokalizacji miasta Siedlce, na zielonym, cichym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

218 700 zł39,77 m² 5 499,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,77m2, mieszczące się w kamienicy w centrum Siedlec przy ul. Sienkiewicza. Budynek pobudowany został z przedwojennej cegły w latach.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł28,10 m² 8 185,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka 28,1 m ul. Woszczerowicza, siedlce Niewielkie, ciepłe i słoneczne mieszkanie w świetnej lokalizacji z ogromnym potencjałem. Idealna inwestycja dla osób, które potrafią.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Artyleryjska

Siedlce(Pniewiski + 23 km)

499 000 zł42,70 m² 11 686,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,68m , położone w Siedlcach przy ul. Artyleryjskiej. Lokal znajduje się na czwartym piętrze w bloku z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jagodnia

Jagodnia(Pniewiski + 20 km)

180 000 zł803 m² 224,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 803 mkw w gm. Siedlce pow. siedlecki Polecam, na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 803 mkw i wym. ok. 24m x 33,5m zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka siedliskowa ogrodzona Pniewiski

Pniewiski,mazowieckie

139 000 zł1 368 m² 101,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam dom drewniany na uroczej wsi, położony w miejscowości Pniewiski, gmina Przesmyki, województwo Mazowieckie. Spokojna okolica otoczona jest z każdej strony lasami ( co widać na jednym.